Revolution Slider Error: COM_ZT_LAYERSLIDER_NOT_INITIALZED
کمپکتور 
ایستگاه انتقال ایستگاه انتقال
 •  انواع کمپکتور (فشرده ساز) پسماند

  اگر زباله های محل کارتان فضای زیادی را اشغال کرده و وضعیت بهداشتی و زیبایی آن را هم با مشکل مواجه می کنند، با استفاده از کمپکتور می توانید به طور چشمگیری فضای مورد نیاز برای نگهداری و انتقال و نیز هزینه های حمل و انتقال را کاهش دهید و در عین حال سلامت و زیبایی محیط را بهبود بخشید.

  با استفاده از کمپکتورهای مخصوص می توایند میزان تفکیک پسماند را تا حد زیادی افزایش داده و آنها به یکی از منابع درامد مجموعۀ خود تبدیل کنید. کارخانه های بسیاری در کشور قادرند پسماندهایی چون پت، پلاستیک، کاغذ، کارتن، بطری ها و قوطی های نوشابه، پالتها و جعبه های چوبی و ... را به چرخۀ مصرف بازگردانند و به حفظ سرمایه های محیط زیست کمک کنند.

  کارشناسان ما بر اساس وضعیت پسماند و فضایی که در اختیار دارید کمپکتور مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

  • انواع فشرده سازهای ثابت و متحرک
  • مناسب برای پسماندهای تر، خشک، مخلوط، عادی و بیمارستانی

 

 

خدمات شرکت آباد بوم فردا (رونوشت)

Clean and Unpollated
ارائه مشاوره

مشاوره و طراحی فضاهای سبز شهری و بخش خصوصی

واردات

تامین و واردات انواع ماشین آلات و سایر محصولات مورد نیاز شما از تولیدکننده های معتبر اروپایی

ارائه خدمات

انجام خدمات فنی و مطالعاتی، مشاوره و اجرای ارزیابی اثرات زیست محیطی

درباره ما

شرکت آبادبوم فردا مجموعه ای است از مهندسان و کارشناسان ایرانی و اروپایی که در حوزه های مدیریت پسماند و طراحی محیط زیست تخصص دارند. تیم های کارشناسی ما در کنار شما هستند تا برای مسائلی که در حوزه های ذیربط با آن مواجهید راه حل هایی منطبق با دانش روز ارائه نمایند.

ما می توانیم با ارائۀ دانش فنی و اطلاعات کارشناسی مفید به شما کمک کنیم تا به بهترین نحو و با صرف کمترین بودجۀ‌ ممکن بر مسائل و مشکلات موجود راهکارهایی متناسب با نیاز واقعی خود بیابید.

500
 +

کارهای اخیر

150
 +

مشتریان

20
 +

خدمات

50
 +

پروژه ها

 
 
 

پروژه های ما

همه ایستگاه انتقال کمپکتور مخزن خشک کن خورشیدی

پروژه های ما

همه ایستگاه انتقال کمپکتور مخزن خشک کن خورشیدی

آبادبوم فردا را انتخاب کنید

روشی جدید برای تولید برق از انرژی بادی

در سال‌های گذشته مردم بسیاری از کشورهای اروپا و آمریکا تمایل پیدا کرده‌اند که برق مورد نیاز خود را در خانه تولید کنند. اما در این زمینه مشکلی وجود دارد؛ امکان تولید برق به‌وسیله انرژی‌های هسته‌ای، زمین گرمایی، جزر و مد، برقابی و… در خانه وجود ندارد. در بین تمام روش‌های تولید برق از انرژی‌های نو

توربین بادی بدون پره

توربین بدون پره بلیدلس ساخت شرکت نوپای اسپانیایی ورتکس یکی از جدیدترین ایده‌های مطرح شده در دنیای توربین‌های بادی کوچک است. دانشمندان امید زیادی دارند تا هزینه تولید برق از انرژی باد را با حذف کردن پره‌های توربین‌ها.

معماران سازه‌های مرتفع

در این توربین‌ها از گردابه‌ها نیز استفاده می‌شود. همچنین از آهن‌رباهای مخصوصی استفاده شده است تا اطمینان حاصل شود که باد با هر سرعتی در حال وزش است، توربین حداکثر لرزش خود را داشته باشد. هنگامی که تیرک توربین لرزش می‌کند حرکتش توسط یک ژنراتور به برق متناوب تبدیل می‌شود..

مقایسه با توربین‌های کنونی.

تعداد بیشتری از آن در یک قسمت مشخص از زمین قابل نصب است. توربین‌های بدون پره به‌دلیل جلوگیری از آشفتگی هوا که در توربین‌های پره‌دار اتفاق می‌افتد، آلودگی صوتی کمتری تولید می‌کنند..

مشتریان ما

xhamster